فیلم سینمایی پوست

مشخصات: فیلم سینمایی پوست در ژانر عاشقانه دلهره آور ، به کارگردانی آقایان بهرام و بهمن ارک در اسکو در سال ۹۷ تصویربرداری شد. این فیلم با پشتیبانی کامل تجهیزات سینمایی شرکت بُراق تصویربرداری شد. فیلم پوست برنده دو سیمرغ بلورین از جشنواره فجر ۹۸ شد و همچنین برنده جایزه نشان کیارستمی در جشن حافظ سال ۱۴۰۰ شد. این فیلم در پاییز ۱۴۰۰ در سینماهای کشور اکران شد. مدیر تصویربرداری پارت اول آقای پوریا پیشوایی ، مدیر تصویربرداری پارت دوم آقای علی آبپاک

مجموعه بلند داستانی مرزداران

مشخصات: این مجموعه در چندین اپیزود از سال ۹۹ تا ۱۴۰۰ در مرزهای مختلف کشور تصویربرداری شده است. مدیر تصویربرداری مجموعه مرزداران آقای آرمین مرادی می باشد. این فیلم در سال ۱۴۰۰ از شبکه یک سیما پخش می شود. پشتیبانی کامل تجهیزات سینمایی این مجموعه توسط شرکت بُراق هنر خیال انجام گرفته است.

مستند کلید ؛ در رابطه با کرونا

مشخصات: مستند کلید در رابطه با کرونا در شهر سقز در سال ۹۹ تصویربرداری شد. نویسنده و کارگردان این مستند سرکار خانم آزاده عبداللهی و مدیر تصویربرداری مستند، آقای آرمین مرادی می باشد. پشتیبانی تجهیزات سینمایی این مستند بصورت کامل توسط شرکت تجهیزات سینمایی بُراق صورت گرفت.

مستند داستانی قصه عباس

مشخصات: مستند داستانی “قصه عباس” در اصفهان تصویربرداری شد. مدیر تصویربرداری مجموعه آقای حمید مهرافروز می باشد. این مجموعه با پشتیبانی تجهیزات سینمایی شرکت بُراق ضبط گردید.

فیلم سینمایی برده

مشخصات: فیلم برده در کشور آذربایجان و در شهر باکو تصویربرداری شده است. کارگردان این فیلم آقای الوین میرزایئو و مدیر تصویربرداری آقای حمیدمهرافروز می باشد. این فیلم با پشتیبانی کامل تجهیزات سینمایی شرکت بُراق تصویربرداری شده است.

فیلم سینمایی سفر صفرعلی

مشخصات: فیلم سینمایی “سفر صفرعلی” در شهر زنجان و گنبد سلطانیه تصویربرداری شده است. این فیلم محصول شبکه یک سیما می باشد. مدیر تصویربرداری فیلم آقای علیرضا بیات می باشد. برنامه ریز مجموعه  آقای محمد رحمانیان می باشد. این فیلم با پشتیبانی تجهیزات سینمایی شرکت بُراق تصویربرداری شده است.

سریال دخترم نرگس

مشخصات: سریال “دخترم نرگس” در اورمیه تصویربرداری گردید و از شبکه سوم سیما پخش شد. مدیر تصویربرداری سریال آقای سروش مرشدیان می باشد. از بازیگران این سریال می توان به آقای محمود پاک نیت و خانم مهوش صبرکن اشاره نمود. این سریال با پشتیبانی کامل تجهیزات سینمایی شرکت بُراق تصویربرداری شد.

فیلم کوتاه نمک فروش ها

مشخصات: فیلم کوتاه نمک فروشها به کارگردانی خانم مریم صمدی و تهیه کنندگی آقای علیزاده و تصویربرداری آقای ویس در پاییز ۱۴۰۰ در اورمیه تصویربرداری شد. این فیلم کوتاه با پشتیبانی کامل تجهیزات سینمایی شرکت بُراق تصویربرداری شد. دستیاران تصویر در این پروژه آقایان نیما باغی و احد افسر بودند. آقای علی فتحی نیز به عنوان اپراتور شرکت بُراق در این پروژه حضور داشتند.

عنوان پروژه

مشخصات:

عنوان پروژه

مشخصات:

عنوان پروژه

مشخصات:

عنوان پروژه

مشخصات:

عنوان پروژه

مشخصات:

عنوان پروژه

مشخصات:

عنوان پروژه

مشخصات: